• udzielę pożyczki prywatnej szybko i bez sprawdzania DEFU

  Witam, jestem w bardzo ciezkiej sytuacji materialnej potrzebuje 2000 tys od juz . Banki mi odmawiaja bo niemam zadnej umowy o prace stalom i jestem w biku , utrzymuje sie z pracy stalej ale bez umownej moj doch ogolny to okolo 2.500tys miesiecznie. Mogla bym rate placic 200zl na miesiac. Czy znajdzie sie ktos kto mi pomoze? Sprawa bardzo pilna. Moze jakas chwilowka udzieli mi pozyczki. Wiola czekam. Martusia0onet defu.com.pl
 • zasiłek pielęgnacyjny na dziecko niepełnosparawnego
  Wpisany przez Administrator   
  Sobota, 01 Luty 2014 09:35

  Jak pisze portal ddgo.pl w wielu przypadkach dla dzieci należy się zasiłek pielęgnacyjny (http://ddgo.pl/art/dziecko-niepe%C5%82nosprawne.html)  który jest zależny od tego ile zarabiamy i od stopnia niepełnosprawności.

   
  Niepełnosprawni - koperta
  Wpisany przez Administrator   
  Poniedziałek, 06 Lipiec 2009 18:54

  Grafika Natrafiliśmy na ciekawy artykuł dostępny pod tym adresem internetowym w którym serwis opisuje informacje dotyczące stworzenia miejsca parkingowego dla niepełnosprawnych , którzy potrzebują takiego miejsca, możecie tam znaleźć opis , najbardziej istotnych kroków , poczynając od zakupu znaczka , aż po informacje do kogo złożyć podanie z prośbą , i co ma na nim być , ważne informacje , na temat  stworzenia miejsca z kopertą , dla niepełnosprawnych .

  Polecamy artykół ze względu  na pełne informacje w nim zawarte

  Zmieniony: Poniedziałek, 01 Marzec 2010 11:51
   
  Zakłady Pracy Chronionej
  Wpisany przez Administrator   
  Wtorek, 12 Sierpień 2008 09:26

  Na początku lat 90-tych sytuację osób niepełnosprawnych na rynku pracy skomplikowały zmiany ustrojowe i przekształcenia gospodarcze. Przechodzenie z systemu gospodarki centralnej i planowanej w kierunku wolnego rynku zmusiło pracodawców, w tym spółdzielnie inwalidów i niewidomych, do udziału w ostrej grze rynkowej, co skutkowało utratą pracy dla około 50 % zatrudnionych wówczas osób niepełnosprawnych. Nastąpiło również pogorszenie warunków materialnych tej grupy społeczeństwa, prowadzące do jej alienacji. Załamał się również dotychczasowy system rehabilitacji zawodowej i pośrednictwa pracy dla osób niepełnosprawnych, nadzorowany przez resort zdrowia. W warunkach tych wobec tworzenia nowego systemu prawnego i gospodarczego oraz ujawniającego się gwałtownie bezrobocia, zadania te przejęło Ministerstwo Pracy. Koniecznością stało się tworzenie takich rozwiązań prawnych, które zachęcałyby pracodawców do organizowania nowych miejsc pracy z myślą o zatrudnianiu osób niepełnosprawnych.

  Zmieniony: Środa, 22 Wrzesień 2010 08:59
  Więcej…
   
  << Początek < Poprzednia 1 2 3 4 5 Następna > Ostatnie >>

  Strona 1 z 5


  © 2010 - 2013

  Kopiowanie treści witryny pklw.pl jest surowo wzbronione, możliwe za zgodą administratora strony . Copyright ©