Mieszkanie czy dom

pożyczki kredyty bez bik

uprzemie prosze o szybka pomoc w splaceniu zadluzenia zpowazaniem piotr

Łomża

Potrzebuję pilnie gotówki na spłatę innych zobowiązań, banki odmawiają mi konsolidacji

Piotrków Kujawski

Witam Panstwa.nadmienie na wstepie ze jestem zarejestrowany w BIK-u.Swego czasu wzialem kredyty w czterech instytucjach aby pomoc innej osobie.Zycie jednak potraktowalo moje dobre serce okrutnie gdyz osoba ta okazala sie oszustka.Prosze o pomoc w kwestii pozyczki na pol roku w wys.4000zl.Pracuje i nie bede mial problemow ze splata.Uprzejmie prosze o pomoc.Przystane na kazdy warunek

Wieruszów

Witam Potrzebuje pożyczki lub kredytu w wysokości 200 000,00 zł na spłatę wszystkich swoich kredytów . Gdzie już jest komornik.Umowa o prace czas nieokreślony. Moge płacic miesięcznie 1500 zł. Zabezpieczenie weksel umowa.

Pińczów

pilnie potrzebuje z mezem pozyczke w kwocie 110.000tys.zl.maz zarabia miesiecznie 2300 i jestesmy w stanie splacac miesiecznie 500-600zl.lepiej splacac komus co miesiac niz ma nam zabierac komornik.prosze o pomoc na e.mail:lika214 z mezem nie mamy zadnych zabezpieczen.ale jestesmy w stanie splacac raty miesieczne w kwocie 500-600.prosze o pilna pomoc,gdyz komornik zablokowal nam konto w banku i nie mamy zadnych srodkow dochodow.

Dzierżoniów

WITAM prtrzebuje 10.000 zl na dokonczenie remontu mieszkania i splate zadluzenia.Zaczalem prowadzic dzialalnosc ale by bank udzielil mi kredytu musialbym prowadzic dzialalnosc minimum rok czasu. Prosze o pomoc

Puck

witam, potrzebuje pozyczki na samochod ciezarowy w kwocie 14000zl. czy jest ktos w stanie pomoc? prowadze dzialalnosc o charakterze budowlanym-wykonczeniowym.

Zagnańsk

Potrzebuję kredytu 9000 na spłatę kilku zadłużeń proszę o pomoc banki odmawjają bo jestem już w biku ale chciałabym uchronić się przed komornikiem.Dochód miesięczny mam 5000 zł. Pożyczka do czerwca http://www.pklw.pl/1/2/3/33/?Trudny_kredyt_pklw
zasiłek pielęgnacyjny na dziecko niepełnosparawnego
Wpisany przez Administrator   
Sobota, 01 Luty 2014 09:35

Jak pisze portal ddgo.pl w wielu przypadkach dla dzieci należy się zasiłek pielęgnacyjny (http://ddgo.pl/art/dziecko-niepe%C5%82nosprawne.html)  który jest zależny od tego ile zarabiamy i od stopnia niepełnosprawności.

 
Niepełnosprawni - koperta
Wpisany przez Administrator   
Poniedziałek, 06 Lipiec 2009 18:54

Grafika Natrafiliśmy na ciekawy artykuł dostępny pod tym adresem internetowym w którym serwis opisuje informacje dotyczące stworzenia miejsca parkingowego dla niepełnosprawnych , którzy potrzebują takiego miejsca, możecie tam znaleźć opis , najbardziej istotnych kroków , poczynając od zakupu znaczka , aż po informacje do kogo złożyć podanie z prośbą , i co ma na nim być , ważne informacje , na temat  stworzenia miejsca z kopertą , dla niepełnosprawnych .

Polecamy artykół ze względu  na pełne informacje w nim zawarte

Zmieniony: Poniedziałek, 01 Marzec 2010 11:51
 
Zakłady Pracy Chronionej
Wpisany przez Administrator   
Wtorek, 12 Sierpień 2008 09:26

Na początku lat 90-tych sytuację osób niepełnosprawnych na rynku pracy skomplikowały zmiany ustrojowe i przekształcenia gospodarcze. Przechodzenie z systemu gospodarki centralnej i planowanej w kierunku wolnego rynku zmusiło pracodawców, w tym spółdzielnie inwalidów i niewidomych, do udziału w ostrej grze rynkowej, co skutkowało utratą pracy dla około 50 % zatrudnionych wówczas osób niepełnosprawnych. Nastąpiło również pogorszenie warunków materialnych tej grupy społeczeństwa, prowadzące do jej alienacji. Załamał się również dotychczasowy system rehabilitacji zawodowej i pośrednictwa pracy dla osób niepełnosprawnych, nadzorowany przez resort zdrowia. W warunkach tych wobec tworzenia nowego systemu prawnego i gospodarczego oraz ujawniającego się gwałtownie bezrobocia, zadania te przejęło Ministerstwo Pracy. Koniecznością stało się tworzenie takich rozwiązań prawnych, które zachęcałyby pracodawców do organizowania nowych miejsc pracy z myślą o zatrudnianiu osób niepełnosprawnych.

Zmieniony: Środa, 22 Wrzesień 2010 08:59
Więcej…
 
<< Początek < Poprzednia 1 2 3 4 5 Następna > Ostatnie >>

Strona 1 z 5


© 2010 - 2013

Kopiowanie treści witryny pklw.pl jest surowo wzbronione, możliwe za zgodą administratora strony . Copyright ©

Firma sprzątająca DERPUR z Poznania - Sprzątanie biur, Hal , pobudowlane oraz Mycie okien: Grunwaldzka 1, 62-025 Kostrzyn Wlkp