• kredyt pętla na dziecko alimenty DEFU

  Kredyt na dom ? ja sam poszukuje odpowiedni kredyt na dom, który chce wybudować, ostatnio coraz trudniej jest dostać dobry kredyt na dom, Banki czesto odmawiają - idziesz pytać się do banku o kredyt na dom a tam odmowa z niewiadomej przyczyny, myśle że banki boją się dawać pozyczki na hipoteke, bynajmniej tego typu kredyt na dom to sprawa na całe życie . Jak zaciągnąć kredyt na dom - na budowe domu wie ktoś ? defu.com.pl
 • zasiłek pielęgnacyjny na dziecko niepełnosparawnego
  Wpisany przez Administrator   
  Sobota, 01 Luty 2014 09:35

  Jak pisze portal ddgo.pl w wielu przypadkach dla dzieci należy się zasiłek pielęgnacyjny (http://ddgo.pl/art/dziecko-niepe%C5%82nosprawne.html)  który jest zależny od tego ile zarabiamy i od stopnia niepełnosprawności.

   
  Niepełnosprawni - koperta
  Wpisany przez Administrator   
  Poniedziałek, 06 Lipiec 2009 18:54

  Grafika Natrafiliśmy na ciekawy artykuł dostępny pod tym adresem internetowym w którym serwis opisuje informacje dotyczące stworzenia miejsca parkingowego dla niepełnosprawnych , którzy potrzebują takiego miejsca, możecie tam znaleźć opis , najbardziej istotnych kroków , poczynając od zakupu znaczka , aż po informacje do kogo złożyć podanie z prośbą , i co ma na nim być , ważne informacje , na temat  stworzenia miejsca z kopertą , dla niepełnosprawnych .

  Polecamy artykół ze względu  na pełne informacje w nim zawarte

  Zmieniony: Poniedziałek, 01 Marzec 2010 11:51
   
  Zakłady Pracy Chronionej
  Wpisany przez Administrator   
  Wtorek, 12 Sierpień 2008 09:26

  Na początku lat 90-tych sytuację osób niepełnosprawnych na rynku pracy skomplikowały zmiany ustrojowe i przekształcenia gospodarcze. Przechodzenie z systemu gospodarki centralnej i planowanej w kierunku wolnego rynku zmusiło pracodawców, w tym spółdzielnie inwalidów i niewidomych, do udziału w ostrej grze rynkowej, co skutkowało utratą pracy dla około 50 % zatrudnionych wówczas osób niepełnosprawnych. Nastąpiło również pogorszenie warunków materialnych tej grupy społeczeństwa, prowadzące do jej alienacji. Załamał się również dotychczasowy system rehabilitacji zawodowej i pośrednictwa pracy dla osób niepełnosprawnych, nadzorowany przez resort zdrowia. W warunkach tych wobec tworzenia nowego systemu prawnego i gospodarczego oraz ujawniającego się gwałtownie bezrobocia, zadania te przejęło Ministerstwo Pracy. Koniecznością stało się tworzenie takich rozwiązań prawnych, które zachęcałyby pracodawców do organizowania nowych miejsc pracy z myślą o zatrudnianiu osób niepełnosprawnych.

  Zmieniony: Środa, 22 Wrzesień 2010 08:59
  Więcej…
   
  << Początek < Poprzednia 1 2 3 4 5 Następna > Ostatnie >>

  Strona 1 z 5


  © 2010 - 2013

  Kopiowanie treści witryny pklw.pl jest surowo wzbronione, możliwe za zgodą administratora strony . Copyright ©